• Nowy

Holset 3580177

1 010,35 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 dni
Holset 3580177
Holset
3580177
Nowy produkt
Ilość
Na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa

Atrybuty produktu

Rodzaj urządzenia ładującego: Turbosprężarka
Tylko w połączeniu z: 001TA14771000


Pasuje do aut

PojazdMocLata produkcji
DRÖGMÖLLER E-Serie E330H381
MERCEDES-BENZ SK 1735,1735 L354-3661987 1996
MERCEDES-BENZ SK 1735 S,1735 LS354-3661987 1996
MERCEDES-BENZ SK 1735 K340-3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 1735 AK354-3661989 1994
MERCEDES-BENZ SK 1935354-3661989 1994
MERCEDES-BENZ SK 1935 S3661989 1994
MERCEDES-BENZ SK 1935 AS340-3661989 1994
MERCEDES-BENZ SK 1935 K340-3661989 1994
MERCEDES-BENZ SK 1935 AK340-3661989 1994
MERCEDES-BENZ SK 1948480-4921988 1992
MERCEDES-BENZ SK 2435,2435 L354-3661987 1996
MERCEDES-BENZ SK 2435354-3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 2435340-3541987 1996
MERCEDES-BENZ SK 2435 S,2435 LS354-3661987 1996
MERCEDES-BENZ SK 2435 S340-3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 2435 LS3541987 1996
MERCEDES-BENZ SK 2435 K340-3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 2448,2448 L480-4921987 1996
MERCEDES-BENZ SK 2448 LS480-4921988 1992
MERCEDES-BENZ SK 2629 A3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 2629 AK3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 2635354-3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 2635 A354-3661990 1994
MERCEDES-BENZ SK 2635 S340-3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 2635 AS340-3661992 1994
MERCEDES-BENZ SK 2635 K340-3661988 1994
MERCEDES-BENZ SK 2635 AK340-3661990 1994
MERCEDES-BENZ SK 3235354-3661988 1992
MERCEDES-BENZ SK 32353541988 1994
MERCEDES-BENZ SK 3235 L3541987 1996
MERCEDES-BENZ SK 3235 K354-3661987 1992
MERCEDES-BENZ SK 32484801987 1996
MERCEDES-BENZ SK 3535 S340-3541988 1994
MERCEDES-BENZ SK 3535 K3541987 1996
MERCEDES-BENZ SK 3535354-3661988 1994
MERCEDES-BENZ NG 1633,1633 L3301973 1996
MERCEDES-BENZ NG 1633 S,1633 LS3301973 1996
MERCEDES-BENZ NG 1635,1635 L3541973 1996
MERCEDES-BENZ NG 1635 S,1635 LS3541973 1996
MERCEDES-BENZ NG 1635 K3541986 1989
MERCEDES-BENZ NG 16383751980 1986
MERCEDES-BENZ NG 1638 S,1638 LS3751973 1996
MERCEDES-BENZ NG 19333301980 1991
MERCEDES-BENZ NG 1933 S,1933 LS3301973 1996
MERCEDES-BENZ NG 19353541986 1989
MERCEDES-BENZ NG 1935 S,1935 LS3541973 1996
MERCEDES-BENZ NG 1935 AS354-3661987 1991
MERCEDES-BENZ NG 1935 AK354-3661987 1991
MERCEDES-BENZ NG 19383751980 1990
MERCEDES-BENZ NG 1938 S,1938 LS3751973 1996
MERCEDES-BENZ NG 2036 A3541980 1989
MERCEDES-BENZ NG 2033 LS3301981 1987
MERCEDES-BENZ NG 2035 S,2035 LS3541973 1996
MERCEDES-BENZ NG 2233,2233 L3301973 1996
MERCEDES-BENZ NG 22333301980 1987
MERCEDES-BENZ NG 2233 S3301980 1987
MERCEDES-BENZ NG 2235,2235 L3541973 1996
MERCEDES-BENZ NG 2235 S, 2235 LS3541973 1996
MERCEDES-BENZ NG 2235 K3541986 1989
MERCEDES-BENZ NG 2238,2238 L3751973 1996
MERCEDES-BENZ NG 2238 S3751981 1986
MERCEDES-BENZ NG 24333301980 1991
MERCEDES-BENZ NG 24333301980 1996
MERCEDES-BENZ NG 24383751973 1996
MERCEDES-BENZ NG 2438 L366-3751980 1990
MERCEDES-BENZ NG 2536 AK3541981 1991
MERCEDES-BENZ NG 26333301982 1987
MERCEDES-BENZ NG 2633 S3301982 1987
MERCEDES-BENZ NG 26353541986 1991
MERCEDES-BENZ NG 2635 S3541986 1991
MERCEDES-BENZ NG 2635 A3661987 1991
MERCEDES-BENZ NG 2635 AS3661987 1991
MERCEDES-BENZ NG 2635 AK3661987 1991
MERCEDES-BENZ NG 26383751981 1986
MERCEDES-BENZ NG 2638 S3751981 1986
MERCEDES-BENZ NG 30333301982 1987
MERCEDES-BENZ NG 30383751981 1986
MERCEDES-BENZ NG 33333301982 1991
MERCEDES-BENZ NG 3333 K3301982 1991
MERCEDES-BENZ NG 3333 B3301982 1991
MERCEDES-BENZ NG 33353541986 1991
MERCEDES-BENZ NG 3335 A3541986 1991
MERCEDES-BENZ NG 3336 A3541981 1991
MERCEDES-BENZ NG 33383541981 1986
MERCEDES-BENZ NG 3535 K354-3661987 1989
MERCEDES-BENZ NG 3535 AK3541987 1990
MERCEDES-BENZ TOURISMO (O 350) Tourismo3811995
MERCEDES-BENZ O 303 O 3033301980 1987
MERCEDES-BENZ O 303 O 303354-3661987 1992
MERCEDES-BENZ O 330 O 330354-3661990
MERCEDES-BENZ O 403 O 403 RHD3812003
MERCEDES-BENZ O 404 O 4043811991 1999
MERCEDES-BENZ O 404 O 4043811991 1999
NEOPLAN Cityliner N 122/3330
NEOPLAN Skyliner N 122/33301990
VW CADDY II Nadwozie pełne (9K9A) 1.9 TDI901996 2004
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI702004 2010
AUDI A3 (8L1) S3 quattro2101999 2002
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N)981999 2001
LEXUS IS SportCross (_E1_) 200 (GXE10_)1552002 2005
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D641996 1996
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V1471996 1999
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE1101985 1986
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.1501981 1986
AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro1361988 1991
ASTON MARTIN VIRAGE Shooting Brake 5.33351993 1995
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 FlexFuel 4x42862010
PEUGEOT 504 pick-up (E_) 1.9 D561981 1986
FIAT MAREA (185_) 1.9 TD 75751996 2002
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6851975 1978
VW TRANSPORTER I Autobus (22, 24, 25, 28) 1.5441962 1966
ROVER 400 (RT) 420 Si Lux1361995 2000
FIAT 124 (124_) 1200 (TA)601966 1973
SEAT TERRA Nadwozie pełne (024A) 0.9401987 1995
FORD KA (RB_) 1.3 i601996 2008
BMW 3 (E30) 315751982 1991
VW TRANSPORTER I Autobus (22, 24, 25, 28) 1.6481966 1967
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi1502010
VW CADDY III Nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI1052004 2010
BMW 3 (E30) 316 i1021987 1988
NISSAN CHERRY II Traveller (VN10) 1.4801980 1981
AUDI A6 (4A2, C4) 2.31331994 1995


Pasujace numery

MAN 0030962199
MAN 0030962299
MERCEDES-BENZ 0090961999
MERCEDES-BENZ 0030962299KZ
MERCEDES-BENZ 0040967699
MERCEDES-BENZ 0020965199
MERCEDES-BENZ 0040965699
MERCEDES-BENZ 0040965799
MERCEDES-BENZ 0020969199
MERCEDES-BENZ 0020965299
MERCEDES-BENZ 0020965599KZ
MERCEDES-BENZ 0030965599
MERCEDES-BENZ 0020960399KZ
MERCEDES-BENZ 0020967499
MERCEDES-BENZ 0030965499
MERCEDES-BENZ 0030965399KZ
MERCEDES-BENZ 0020966599KZ
MERCEDES-BENZ 0020965299KZ
MERCEDES-BENZ 0010968299
MERCEDES-BENZ 0020966699KZ
MERCEDES-BENZ 0040964199
MERCEDES-BENZ 0010968199
MERCEDES-BENZ 0020965399KZ
MERCEDES-BENZ 0020967499KZ
MERCEDES-BENZ 0020964699
MERCEDES-BENZ 0030962599
MERCEDES-BENZ 0030962799
MERCEDES-BENZ 0030965499KZ
MERCEDES-BENZ 0030962699
MERCEDES-BENZ 0020966599
MERCEDES-BENZ 0030962099KZ
MERCEDES-BENZ 0030962199
MERCEDES-BENZ 0020960399
MERCEDES-BENZ 0020966699
MERCEDES-BENZ 0020960299
MERCEDES-BENZ 0020964499KZ
MERCEDES-BENZ 0020968699
MERCEDES-BENZ 0030962299
MERCEDES-BENZ 0020965499KZ
MERCEDES-BENZ 0030962199KZ
MERCEDES-BENZ 0030965599KZ
NEOPLAN 0030962199
NEOPLAN 0030962299


Mercedes OM422A/LA/442A 380/440KM

Zamienniki

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć